Samstag, 2. März 2024 | Namenstag: Anežka

Marktplatz

www.durag.comwww.durag.com | Stellenangebote | Eingetragen am: 8.2.2024
Pobočky v Hamburku, Ratingenu, Bad Bollu nebo Freibergu - nástup možný ihned - stálá pozice na plný úvazek

Pro jednu z našich poboček v Hamburku, Ratingenu, Bad Bollu nebo Freibergu hledáme k nejbližšímu možnému termínu nástupu na plný úvazek a na dobu neurčitou

systémového inženýra pro systémy vyhodnocování emisí (m/ž/jiné)

DURAG GROUP je součástí vlastnicky řízené skupiny společností se sídlem v Hamburku. Svými produkty a řešeními pro procesní a environmentální měřicí techniku, zapalovací systémy, senzory a monitorovací řešení pro průmyslové spalovací procesy a monitorovacími řešeními pro silniční tunely každý den významně přispíváme k čistému a bezpečnému životnímu prostředí.

Vaše pracovní náplň

  • samostatná parametrizace systémů
  • uvádění zařízení do provozu a zákaznická a projektová podpora od A do Z s globální působností
  • přijímání hlášení o závadách a jejich zpracování v rámci telefonické pohotovosti
  • samostatná a odpovědná koordinace schůzek
  • provádění údržby a servisních prací
  • vytváření a kompletace dokumentace
  • poradenství týkající se aplikací a servisu, a to i na místě (poprodejní služby)

Naše požadavky

  • Jste technik nebo inženýr se specializací na IT, měření životního prostředí nebo elektrotechniku nebo máte odpovídající kvalifikaci.
  • Máte už první profesní zkušenosti v oblasti realizace projektů nebo servisu a jste přátelská osobnost se sebevědomým vystupováním při komunikaci se zákazníky.
  • Máte velmi dobrou znalost produktů MS Office a základní znalosti PLC.
  • V ideálním případě máte znalosti v oblasti IT, základní znalosti programovacího jazyka C nebo logických funkcí.
  • Máte dobrou znalost němčiny a angličtiny v psaném i mluveném projevu. Alternativně můžete absolvovat intenzivní kurz němčiny.
  • Máte řidičský průkaz skupiny B.
  • Jste týmový hráč, jste odolný/-á proti stresu, jste loajální, myslíte perspektivně a máte silnou orientaci na služby.
  • Máte potřebnou ochotu cestovat a cestování vás baví, dokážete se sebevědomě pohybovat v mezinárodním prostředí.
  • Máte samostatný způsob práce, pragmatický věcný přístup, jste zdatný/-á v oblasti zvládání konfliktů, jste rozhodný/-á a asertivní.

Co Vám nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu a odměnu odpovídající výkonu
  • pravidelné další vzdělávání, každoroční hodnocení zaměstnanců a individuální podporu
  • krátké rozhodovací procesy, plochá hierarchie a prostor pro uplatnění vašich nápadů
  • mezinárodní pracovní prostředí

Kontakt

Těšíme se na Vaši přihlášku s vypovídajícími podklady o uchazeči – důležité: prosíme v německém nebo anglickém jazyce – s uvedením Vaší představy o mzdě a možném termínu nástupu.

DURAG GROUP - Personalabteilung
Kollaustraße 105
22453 Hamburg

Kontaktní osoba: Johanna Eckelt
+49 (40) 554 218-1921
career@durag.com

Informace o společnosti DURAG GROUP najdete na: www.durag.com

Kontaktní formulář

Pošlete do e-mailu odpověď na pozici firmy

DURAG GROUP

Informace o zpracování osobních údajů

1. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost DURAG GROUP - Personalabteilung, Kollaustraße 105, 22453 Hamburg, Deutschland (dále jen "Správce"), zpracovávat Vámi poskytnuté či z veřejných zdrojů získané osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení").

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Job-Hotline | Inserat schalten

Job-Hotline | Inserat schaltenSie suchen Personal?
Sie möchten eine offene Stelle besetzen?
Sie suchen Arbeitskräfte aus Tschechien?

Dann nutzen Sie die Möglichkeit zur Schaltung von grenzüberschreitenden Stellenanzeigen auf
prag aktuell.

Ihr Stellenangebot erscheint dabei automatisch gleich in drei Jobbörsen, nämlich zusätzlich noch auf Tschechien Online (www.tschechien-online.org) sowie der deutsch-tschechischen Stellenbörse interpráce (www.interprace.cz).

Bei Interesse können wir Ihnen auch ein Angebot für die Anzeigenschaltung in Polen, der Slowakei sowie weiteren großen tschechischen Jobbörsen machen.

Kontakt

Telefon / WhatsApp: +420 605 512 356
E-Mail: jobs@prag-aktuell.cz

​Rufen Sie uns an oder schreiben uns eine E-Mail, wir werden uns umgehend mit Ihnen in Verbindung setzen.

Gerne beraten wir Sie und machen Ihnen ein ganz auf Ihre Bedürfnisse zugeschnittenes Angebot - selbstverständlich für Sie unverbindlich und kostenlos.

Oder, wenn Sie genau wissen, was Sie wollen und es ganz schnell gehen soll, nutzen Sie einfach unser Auftragsformular.

Info und Kontakt

DURAG GROUP
Hamburg
Deutschland

Auch interessant